2019/1 EKPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 587 kadro için toplam 1,139 kontenjan açıldı, 36,768 kişi tercih yaptı ve 1,041 kişi yerleşti

2019/1 EKPSS Robotu başvuları 23 Aralık 2019 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir
KoduKurumÜnvanİlKontenjan Boş Kadro Min.Puan Max.Puan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
ZELİHA GÜNAY3 yıl önce
Van haric heryeri yazdık nasip kısmet artık
Arkadaşlar benim puanim 89.74 . Ortaöğretimden Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Memur kadrosunu yazacağım. Başka yazacak olan var mi ?
bahtiyardymz, 3 yıl önce
3 1
tornado283 yıl önce
karayolları ve rtük yazmayı düşünen bilg. müh arkadaşlar var mı ? puanım 93.90. branş sıralamam da 2. sıra 1. burada mıdır acaba. başka kamu kurumunda teknikerim. tüm kurulu düzenimi bozup hatta maddi anlamda gelirim dahada azalacak ankara da kira vb ekstra masraflar. sizce 2020/2021 tercihlerini beklemeli miyim. karar vermek çok zor. birde bekar olunca tek başına ne bileyim ankaralarda. ama ah işte ünvan adamı cezbediyor.
,
bahtiyardymz3 yıl önce
Arkadaşlar benim puanim 89.74 . Ortaöğretimden Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Memur kadrosunu yazacağım. Başka yazacak olan var mi ?
,