2018/2 EKPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 833 kadro için toplam 2,306 kontenjan açıldı

2018/2 EKPSS Robotu başvuları 07 Aralık 2018 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir, Kadroyla ilgilenen üye sayısını gösterir, Kadroyu tercih listenize ekler
KoduKurumÜnvanİlKontenjan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Arkadaş merhaba birde atamaların önceliği puana göre mi yoksa atanacak pozisyona ait ilgili yerden mezun olma durumumu göz önüne bulunduruluyor bilgisi olan varsa yazabilir mi?
,
0 0
Arkadaşlar merhaba ilk tercihim Ankara Danıştay Zabıt Katipliği aranızda zabıt katipliği bölümünden mezun olup bu kadroyu seçen arkadaşlar var mı ve puanınız nedir bilgi verir misiniz teşekkürler.
,
0 0
mehmetugurmumcu3 gün önce
kardesimmuhendıslerın şansı yuksek bu sene bırcok alım var bence yerlesirsın sözlü mulakkata şansın yüksekse atanırsın
69 lisans atanma şansım varmı 4001 kadroları sırlamam 5000 küsür
muhedis01, 1 hafta önce
1 0
Tüm Yorumları Göster (65)