Advertisement

2015/2 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 1,147 kadro için toplam 2,159 kontenjan açıldı, 164,656 kişi tercih yaptı ve 2,157 kişi yerleşti

2015/2 KPSS Robotu başvuları 25 Kasım 2015 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir
KoduKurumÜnvanİlKontenjan Boş Kadro Min.Puan Max.Puan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
mayk5525 yıl önce
kardeşim sen man yakmısın nesin senin kafa basmıyor sanırım senin puanın 89.998 e eger ardahan üniversitesine giremezsin 90 sa girersin onu gösteriyor bunuda anlamacak kadar akılsızsan ben sana bişey demiyorum çok güldürdün beni
Arkadaşım burada tüm tercih yapan kişileri değil ,açılan kadrolara atanan en düşük ve en yüksek puanların tamamını gösterir.
kahraman777, 5 yıl önce
kahraman7775 yıl önce
Arkadaşım burada tüm tercih yapan kişileri değil ,açılan kadrolara atanan en düşük ve en yüksek puanların tamamını gösterir.
,
9 7
o_bir_ayna5 yıl önce
bu ayıp kadroların nıtelıgını dagıtan kuruma mı ait? yani devlet personel baskanlıgı
,
9 8
Tüm Yorumları Göster (124)