Advertisement

2016/1 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 3,524 kadro için toplam 10,174 kontenjan açıldı, 293,219 kişi tercih yaptı ve 10,164 kişi yerleşti

2016/1 KPSS Robotu başvuları 01 Temmuz 2016 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir
KoduKurumÜnvanİlKontenjan Boş Kadro Min.Puan Max.Puan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
ahmetkumcuu5 yıl önce
bir şirket nasıl iyi bir reklam yada bir tasarımla büyüyüp gelişiyorsa ülkenin de ne kadar modern ve gelişmişlik düzeyi yurdışındaki devletlerede o kadar gelişmişlik düzeyinin ne kadar yüksek olduğunu gösterir. grafikerlik unvanı kisvesi altında söylemiyorum. dünyanın ekonomi ve büyümesi sattığımız her ürünün markalaşmasından geçer. bir düşünün cococola gibi bir marka gibi 100 şirketin olduğunu düşünün ve ülkeye kazandırdığı maliyete bakın. cococola israil şirketli bir üründür ne kadar bu kadar büyük ve inanılmaz ciro yaptığını hiç düşündünüz mü ey türk halkı biz grafik tasarımcıların yaptığı markalama sayesinde izlediğiniz bilinç altı reklam filmleri ve milyonlarca kitleye ulaştıran tasarım zekası yüksek olan insanlar sayesindedir. bu konuşmam bir makale türüne giriyordur okuyup en fikir olmanızı dilerim. selam olsun türk gençliği ve ülkemize gelişmesinde katkı sağlayan tüm gençlerimize.
,
ahmetkumcuu5 yıl önce
Arkadaş senin genel anlayış sebebin buysa seninle bu konuyu tartışnak çok saçma. TSK nın logosuna laf etmedik. Belediyelerin bazı kurumların çağdışı kurumsallaşma problemi var. Misal gir bak bakim tsk nın web sitesine. Hayır bunu sana niye anlatıyorum onuda bilmiyorum.Benim düzeyimde olman için ebnim kafamda olman gerekeiyor birader.
Arkadaşım TSK'nın sitesinde yer alan logo değil, Türk Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Başkanlığı'nın şerefli amblemidir. Bilgi sahibi değilseniz saçma yorumlarda bulunmayın.
controller2681, 5 yıl önce
1 1
controller26815 yıl önce
Arkadaşım TSK'nın sitesinde yer alan logo değil, Türk Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Başkanlığı'nın şerefli amblemidir. Bilgi sahibi değilseniz saçma yorumlarda bulunmayın.
allahınızı severseniz bir açın bakın baknalıkların logolarına web sitelerine tsk nın resmi sitesine biri girsin baksın bumu sizin grafik tasarımdan anlayışınız.ciddi anlamda ülkenin kurumsallaşma problemi var o yuzden dünyda resmilesemiyoruz o yuzden bu kadar çok tanınmıyoruz.tek çözüm ne biliyormusunuz şu kahrolası grafiker kadrolarına 4 yıllık güzel sanatlar fakültesini bitirmiş yetenegini bilen kişileri alın işte ozaman anlıyacaksınız ne demek istediğimi ben atanamadığım için dert yanmaıyorum ülkemin kalkınıp ciddi anlamda gelişebilmes için. ben bir türk milliyetçisi olarak ciddi anlamda bu duruma üzülüyorum. tek çözüm kurumların profesyonelce kurumsal tasarımların yapılmasıdır.tüm yetkililere duyrulur.isteğim grafiker kadrolarının ciddi anlamda artış göstermesi gerekmektedir.
ahmetkumcuu, 5 yıl önce
Tüm Yorumları Göster (273)