Advertisement

2016/4 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 844 kadro için toplam 1,677 kontenjan açıldı, 25,260 kişi tercih yaptı ve 1,677 kişi yerleşti

2016/4 KPSS Robotu başvuları 02 Mayıs 2016 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir
KoduKurumÜnvanİlKontenjan Boş Kadro Min.Puan Max.Puan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
muhteremler4 yıl önce
muhasebe bölümü ön lisans mezunuyum 80 le atanma imkanı varmıdır?
,
0 0
solak4195 yıl önce
Mesela ben konyadayım, buraya gelip yazıyorum Arkadaşlar konyada 96 puan aldım yazacak varsa daha yüksek bana bildirsin Siz de haa bu adam yazacakmış benim hiç gelmez diyorsunuz ve 93 puan aldıgınız halde yazmıyorsunuz, sonra aslında ben 90 almışım ve atanıyorum :)
,
Geomatic915 yıl önce
Harita mühendisi, 75 ile atanabilir miyim?
,
3 0
Tüm Yorumları Göster (26)