Advertisement

2016/6 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 618 kadro için toplam 2,808 kontenjan açıldı

2016/6 KPSS Robotu başvuları 19 Ekim 2016 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir, Kadroyla ilgilenen üye sayısını gösterir, Kadroyu tercih listenize ekler
KoduKurumÜnvanİlKontenjan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Mat.eda4 yıl önce
96 benim sizin
Arkadaşlar merhaba tercih robotunu tercih zamanında kullanamadım şu anda da kullanamıyorum. Tıbbi kurumlar için kimler başvuru yaptı yazabilir misiniz sonuç olarak 8 kişi alınacak ve şansımız çok düşük ?
symdv, 4 yıl önce
0 9
symdv4 yıl önce
Arkadaşlar merhaba tercih robotunu tercih zamanında kullanamadım şu anda da kullanamıyorum. Tıbbi kurumlar için kimler başvuru yaptı yazabilir misiniz sonuç olarak 8 kişi alınacak ve şansımız çok düşük ?
,
0 6
Hulyatalhauzunoglu4 yıl önce
Tercih ücretini yatırmadan tercih yapamıyormuyuz şimdi gördüm linki.acil cvb lütfen
,
Tüm Yorumları Göster (40)