Advertisement

2016/7 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 2,979 kadro için toplam 4,984 kontenjan açıldı, 73,506 kişi tercih yaptı ve 4,963 kişi yerleşti

2016/7 KPSS Robotu başvuları 03 Kasım 2016 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir
KoduKurumÜnvanİlKontenjan Boş Kadro Min.Puan Max.Puan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
fatmaklnc4 yıl önce
Laboratuvar teknolojisi bölümü mezunuyum. Kadro acilmadi olarak gorunuyor? Nasil tercih yapacagim?
,
1 0
Emretuncer4 yıl önce
70 bine yakın memur alıncak dediler 3,5 milyon kişi umut bağlayıp sınava girdi 50 tl para verdi devletin alıcağı sayı 2050 kişi olacagı duyurdu bunun 150 si ortaöğretim bu kadar insanın umudu hayali ne olcak 50 tlsi ne olcak ?
,
kısaoıı4 yıl önce
başarı sıralaması nedir ve kendi bölümümden başka tercih yapablirmiyim
,
7 1
Tüm Yorumları Göster (100)