Advertisement

2017/2 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 1,181 kadro için toplam 2,038 kontenjan açıldı, 151,081 kişi tercih yaptı ve 2,034 kişi yerleşti

2017/2 KPSS Robotu başvuları 24 Kasım 2017 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir
KoduKurumÜnvanİlKontenjan Boş Kadro Min.Puan Max.Puan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
betuldog2 yıl önce
kpss gırdım okul öncesi ögretmen memur olmak ıstyorum hangısı uygunsa
,
1 4
Muratack243 yıl önce
veteriner sağlık teknisyenleri nereye atandığını yazabilirmi?
,
halimmete3 yıl önce
tüh be yanlış yere bakmışım az puanla almamışlar keşke alsaydılar da mahkemeye gitseydim.. e gece bakınca bi hevesle kafa mı bıraktı bunlar bizde 5m kişi sınava sok 5bin kişi al...
benden az puanı olanlar yerleşmiş ben yerleşemedim. mahkeme yoluyla bu durumu nasıl durdurulmasını sağlayabilirim yardım edebilirseniz çok sevinirim.. Torpilleri artık durdurmamız lazım!
halimmete, 3 yıl önce
Tüm Yorumları Göster (86)