Advertisement

2020/1 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 1,222 kadro için toplam 2,582 kontenjan açıldı, 107,546 kişi tercih yaptı ve 2,579 kişi yerleşti

2020/1 KPSS Robotu başvuları 04 Ağustos 2020 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir
KoduKurumÜnvanİlKontenjan Boş Kadro Min.Puan Max.Puan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
serdaraktas04 ay önce
Etimaden'de çalışıyorum.İşe başladınız mI?
eti maden bandırmaya atamam yapıldı. genel merkezi aradım haftaya arayın evraklar isteyecez onları getireceksiniz dendi. daha önceden atanan arkadaşlar bilgilendirme yapabilirler mi süreç nasıl işliyor?
hfzzfh, 7 ay önce
0 3
serdaraktas04 ay önce
Etimadende çalışıyorum.Hangi şehirdeki Etimadene atandınız acaba ?
Eti Madene atandım ben de. Tebligat geldikten sonra getirin evraklarınızı denildi. Süreç konusunda yardımcı olabilecek biri var mı?
gurgurr, 7 ay önce
0 2
gurgurr7 ay önce
Eti Madene atandım ben de. Tebligat geldikten sonra getirin evraklarınızı denildi. Süreç konusunda yardımcı olabilecek biri var mı?
,
Tüm Yorumları Göster (67)