2020/2 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 1,070 kadro için toplam 1,677 kontenjan açıldı, 452,180 kişi tercih yaptı ve 1,677 kişi yerleşti

2020/2 KPSS Robotu başvuları 07 Ocak 2021 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir
KoduKurumÜnvanİlKontenjan Boş Kadro Min.Puan Max.Puan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Ekonomistt.3 yıl önce
4421
Herkese merhaba, ben iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat bölümü mezunuyum (örgün).Mezun olunan lisans programını seçerken hangisini seçmeliyim acaba ? 9217 koduyla idari bilimler,9140 koduyla iktisadi programlar,9319 koduyla iktisadi ve idari bilimler programları ve son olarak 3213 koduyla iktisat mevcut.Bu durumda hangisini baz almam doğru olur acaba yardımcı olabilir misiniz lütfen ? (:
bushray, 3 yıl önce
4 3
Sehermiran3 yıl önce
Merhaba arkadaşlar basım ve Yayın Teknolojileri okuyan var mı geçen yıl kaçıncı sıradaki atandı bilgisi olan var mı
,
4 4
Kadirdemirc3 yıl önce
Kaç kişi bu bölümleri tercih etmiş nerden bakabiliriz
,
3 9
Tüm Yorumları Göster (157)
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam