2020/5 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 4,437 kadro için toplam 17,956 kontenjan açıldı, 0 kişi tercih yaptı ve 17,947 kişi yerleşti

2020/5 KPSS Robotu başvuları 01 Nisan 2020 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir
KoduKurumÜnvanİlKontenjan Boş Kadro Min.Puan Max.Puan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Seray Çetinkaya3 yıl önce
Bir şey sormak istiyorum.Branş bazında sıralamanızı nasıl buluyorsunuz?
Kardeşim benim 80 puanım var Branş bazında atananları çıkartınca 500-600 arasında bir sıralamadayım ama ben Atanma kaygısı yaşıyorum iyi bir tercih ver şansında yaver giderse umarım atanırsın ve atanırız :))
Berkan3535, 3 yıl önce
1 5
derebosu3 yıl önce
kpss lisans puanım 72 arkadaşlar. benim gibi 5 arkdas var doğuya fazla yönelmeyin. herkes doğuyu yazacak.batıdan ilçeleri yazın
,
hediyeyılmaz3 yıl önce
arkadaşlar ortaöğretim hemşire mezunuyum nasıl bir tercih yapmam lazım´80 puanım var
,
2 3
Tüm Yorumları Göster (184)