2020/7 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 1,121 kadro için toplam 2,347 kontenjan açıldı, 28,404 kişi tercih yaptı ve 2,347 kişi yerleşti

2020/7 KPSS Robotu başvuları 28 Mayıs 2020 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir
KoduKurumÜnvanİlKontenjan Boş Kadro Min.Puan Max.Puan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
prof.elmo4 yıl önce
İBBF ekonometri mezunuyum. 2019 kpssye girdim en düşük puanım 60, en yüksek puanım 84 fakat "Tercih yapabilmeniz için gerekli sınav sonucunuz bulunmadığından tercih yapamazsınız." uyarısı alıyorum. Tercih neden yapamıyor olabilirim ?
,
0 5
ozgegurman4 yıl önce
başkası tercih ettiyse söyleyebilir dimi ? en yüksek ben mi almışımda bana öyle söylüyorsun.benden önce yazan birisi 95 almış.birisi çıkıp ben 96 aldım diyebilir ben sizin puanınızı nerden bilebilirim.bende ona göre başka yerler yazarım diye düşündüm.Sizin içiniz fesatlaşmış böyle kötü düşünceler anca sizler bilirsiniz.hani bir söz varya kişi kendinden bilir işi diye tam sana göre.şu kadarını söylemek istiyorum.Sonuçlar açıklandığında eğer ben kazanırsam avcılar 92,8 puan olur şayet kazanamazsam 92,8den yüksek olur.o zaman gör ve utan söylediklerinden.
,
0 2
su.14 yıl önce
gıda mühendisi arkadaşlarım özellikle whatsap gruplara güvenip tercih yapanlara söylüyorum o gruplar da kendi aralarında gruplaşıyorlar ilk 50 ilk 100 vs bu tarz gruplar da var bilginiz olsun bu nasip işi ben 89 aldım ve ilk tercihim istanbul ve çevresi bilgilerinize birde en çok alım olan yerleri tercih ederseniz şansınızı artırırsınız..
,
0 2
Tüm Yorumları Göster (35)
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam