2020/7 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 1,121 kadro için toplam 2,347 kontenjan açıldı

2020/7 KPSS Robotu başvuları 28 Mayıs 2020 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir, Kadroyla ilgilenen üye sayısını gösterir, Kadroyu tercih listenize ekler
KoduKurumÜnvanİlKontenjan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
ozgegurman1 hafta önce
başkası tercih ettiyse söyleyebilir dimi ? en yüksek ben mi almışımda bana öyle söylüyorsun.benden önce yazan birisi 95 almış.birisi çıkıp ben 96 aldım diyebilir ben sizin puanınızı nerden bilebilirim.bende ona göre başka yerler yazarım diye düşündüm.Sizin içiniz fesatlaşmış böyle kötü düşünceler anca sizler bilirsiniz.hani bir söz varya kişi kendinden bilir işi diye tam sana göre.şu kadarını söylemek istiyorum.Sonuçlar açıklandığında eğer ben kazanırsam avcılar 92,8 puan olur şayet kazanamazsam 92,8den yüksek olur.o zaman gör ve utan söylediklerinden.
93 puan aldın ve bu kadar bilgisizsin pes sırf başkaları tercih etmesin diye yazmışsın biz de salağız zaten
su.1, 1 hafta önce
0 0
su.11 hafta önce
93 puan aldın ve bu kadar bilgisizsin pes sırf başkaları tercih etmesin diye yazmışsın biz de salağız zaten
merhaba arkadaşlar.tercih için bu konu hakkında bilgisi olan varsa bir sorum olucak.ben gıda mühendisiyim kpssden 93 puan aldım fakat biliyorsunuz ki şehirdışında yaşamak hayat şartını biraz zorluyor.Avcılarda yaşamaktayım bu sebeple ilk tercihim avcılar ve çevre ilçeleri yazdım.Beşiktaş gibi yerleri yazsam gidiş geliş hem zorluyacak veya beşiktaştan bir ev kiralamak için maaşımı vermek durumunda kalıcam.sizce diğer uzak ilçe ve illerden tercih yapmazsam yerleşemez ve puanım yanar mı?30 tercihin 30unu doldurmalımıyım?şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim.
ozgegurman, 1 hafta önce
0 1
su.11 hafta önce
gıda mühendisi arkadaşlarım özellikle whatsap gruplara güvenip tercih yapanlara söylüyorum o gruplar da kendi aralarında gruplaşıyorlar ilk 50 ilk 100 vs bu tarz gruplar da var bilginiz olsun bu nasip işi ben 89 aldım ve ilk tercihim istanbul ve çevresi bilgilerinize birde en çok alım olan yerleri tercih ederseniz şansınızı artırırsınız..
,
0 0
Tüm Yorumları Göster (35)