2024/3 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 206 kadro için toplam 695 kontenjan açıldı, 103,552 kişi tercih yaptı ve 695 kişi yerleşti

2024/3 KPSS Robotu başvuları 25 Ocak 2024 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir
KoduKurumÜnvanİlKontenjan Boş Kadro Min.Puan Max.Puan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
1923dakota4 hafta önce
yuh ya kaç tane alım oldu şimdiye kadar kimse mi yerleşemedi
,
1 0
cileklivotka4 hafta önce
Zaten ülkede tek siz okudunuz ülkede her şey sizin hakkınız biz boşuna okumuşuz.
büro personelliği iibfnin hakkıydı. meb şaşırtmıyor.
ibrahimdemirbaş, 1 ay önce
1 0
ZEYNEP AKCABER1 ay önce
Sağlık Anestezi mezunuyum.MEB alımlarında 3001 büro memurluğuna tercih yaptım.Şimdi sağlık alımıda olucakmış. Büro memurluğuna atanırsam Sağlık Alımlarında tercih yapabilirmiyim.Önce hangisi açıklanırsa orayamı gitmem gerekiyor.
,
0 0
Tüm Yorumları Göster (7)
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam