2024/4 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 3,602 kadro için toplam 5,500 kontenjan açıldı, 255,687 kişi tercih yaptı ve 5,500 kişi yerleşti

2024/4 KPSS Robotu başvuları 07 Şubat 2024 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir
KoduKurumÜnvanİlKontenjan Boş Kadro Min.Puan Max.Puan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Lalalavi3 hafta önce
İstisnalar dışında evet, muhtemelen o puanlardan başlar. 76'dan yüksek puanı olup da tercih yapmayanlar da olabilir elbette..
merhaba 2022 puanım 68 ve en son yapılan atamalarda maliye mezunu için puanlar 76'ya düşmüştü şimdi bu tercihler 76 dan mı başlar yoksa hala atanamayan 80 üstü var mıdır?
GÖKÇE GÜNDÜZ, 3 hafta önce
0 0
GÖKÇE GÜNDÜZ3 hafta önce
ya bende aynı soruyu 68 puan için soruyorum yorum yazdım ama burada gözükmüyor
73 puanla büro personeli tercih yaparsam şansım var mıdır.
sibel1227, 4 hafta önce
1 0
GÖKÇE GÜNDÜZ3 hafta önce
merhaba 2022 puanım 68 ve en son yapılan atamalarda maliye mezunu için puanlar 76'ya düşmüştü şimdi bu tercihler 76 dan mı başlar yoksa hala atanamayan 80 üstü var mıdır?
,
0 0
Tüm Yorumları Göster (13)
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam