2014/2 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 1,695 kadro için toplam 5,067 kontenjan açıldı, 1,176,978 kişi tercih yaptı ve 5,053 kişi yerleşti

2014/2 KPSS Robotu başvuları 26 Kasım 2014 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir
KoduKurumÜnvanİlKontenjan Boş Kadro Min.Puan Max.Puan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
hasan musab7 yıl önce
arkadaşlar , sınıf/derece: 'sözleşmeli ' yazıyor. bu atamalarda direk kadroya alınmıyor mu yada sözleşmeli derken tam olarak nasıl oluyor ???
,
0 3
Yunus Emre TALU8 yıl önce
Arkadaşlar Türkiye Vagon Sanayii A..Ş. Genel Müdürlüğü ne atanmak için mülakat gerekli mi yoksa direk merkezi atamamı yapılıyor bilgisi olan var mı?
,
4 8
ece12338 yıl önce
benim puanım 67 acaba atanabilrmiyim ?
,
Tüm Yorumları Göster (708)