2015/1 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 3,841 kadro için toplam 13,213 kontenjan açıldı, 473,192 kişi tercih yaptı ve 13,206 kişi yerleşti

2015/1 KPSS Robotu başvuları 01 Temmuz 2015 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir
KoduKurumÜnvanİlKontenjan Boş Kadro Min.Puan Max.Puan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
sugarman165 yıl önce
Arkadaşlar soranlar için anlatıyorum:Aynı dönem içerisinde hem lisans hem ön lisansa giremezsin çünkü kpss ye kayıtları genelde önce lisans kayıtlar daha sonrada önlisans kayıtları olarak oluyor ve bu nedenlede kpss ye kayıt yaptırırken lisans tan daha önceden kayıt yaptırdıysanız önlisansa kayıt yaptıramazsınız.sonuç olarak eğer lisansa kayıt yaptırdıysanız önlisansa giremezsiniz ama lisansa kaydınız yoksa önlisanstan girebilir hatta lisanstan mezun olsanızda önlisanstan aldığınız puanı 2 yıl içindeki 4 atamada kullanabilirsiniz.
,
2 0
ilyasyrg5 yıl önce
bu yıl bilgisayar teknikeri alım hakkında bilginiz var mı artacak mı?
,
5 0
nesrin.6 yıl önce
Arkadaşlar ben su anda işletme 3.sınıf ogrencisiyim.geçen sene de acıkogretim fakültesinden 2 yıllık bir bölümden mezun oldum.2016 da önlisans KPSS ye girmek istiyorum eğer atanamazsam sonra lisansdan KPSS girebilir miyim
,
6 3
Tüm Yorumları Göster (312)