2016/2 KPSS Robotu

KPSS Robotunu Nasıl Kullanacaksınız?

Memurlar.net'in yenilenen KPSS Robotu iki bölümden oluşmaktadır.

İlk bölümde, arama formu üzerinden; öğrenim bilgileri, kadro kodu, kadronun nitelikleri veya il seçeneğine göre kılavuzda yer alan kadroları süzebilirsiniz. Sorgulama sonrasında gelen sayfadan her bir kadro için kadronun detayı ve niteliklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada, kadrolarla ilgili yorumda da bulunabilirsiniz.

İkinci bölümde ise, KPSS Robotundaki en önemli özellik olan kadroların Favorilere eklenmesi modülü bulunuyor. Üyelik girişi yaptıktan sonra her kadronun en sağında yer alan simgeye tıklayarak, ilgilendiğiniz kadroları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modülde, kadroyu favorilerine ekleyen üye sayısı ve üye adlarına da ulaşabilirsiniz. ÖSYM, taban puanları açıkladığında, favorilere eklediğiniz kadrolara en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldığını tek bir ekrandan görebileceksiniz.

Bu alımda 1,272 kadro için toplam 2,051 kontenjan açıldı, 1,862,302 kişi tercih yaptı ve 2,051 kişi yerleşti

2016/2 KPSS Robotu başvuları 30 Aralık 2016 23:59 tarihinde sona ermiştir.

İlgilendiğiniz kadroları favorilerize ekleyerek tercih listenizi oluşturabilir sizinle aynı kadroyla ilgilenen diğer üyeleri görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Kadronun detayını ve yapılan yorumları gösterir, Kadroya ait nitelikleri gösterir
KoduKurumÜnvanİlKontenjan Boş Kadro Min.Puan Max.Puan
En az bir arama kriteri seçiniz.
Yorum yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.
Lebis12344 yıl önce
Kpss 2016/2 4001 için eksiklikler bulunuyor.
,
1 0
dijlem4 yıl önce
Sayfa yöneticisinin dikkatine!Son dönemlerde önlisans tercih robotlarında geçmiş dönemlere ait alımlara bölüm/program bazında filtreleme yaparak giremiyorum.Bu işlemi birkaç bilgisayar üzerinden gerçekleştirmeye çalışmama rağmen aynı sıkıntı ile karşılaştım.Düzenleme yapılmasını rica eder, iyi çalışmalar dilerim.
,
HalisAyfer4 yıl önce
Atamalar başlayınca nasıl öğreniyoruz.Mesaj geliyor mu
,
4 7
Tüm Yorumları Göster (406)